XTRAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What Women Want

+4
zamisljena
wmp
ka5an
Admin
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ok What Women Want

Počalji od Admin Uto Nov 04, 2008 12:34 am

First topic message reminder :

Muskarci nemaju pojma o tome sta zene zele, ili ipak to znaju a ne umeju da kažu, pokažu, ispolje...

Kakvog ste vi mišljenja?
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole


Ok Re: What Women Want

Počalji od zamisljena Ned Nov 16, 2008 11:45 pm

Admin ::Da, to i jeste osnova, ali i iskrenost-za mene, npr. ja bih više volela da mi u lice kaže o neverstvu, nego da to skriva, a problem toga bi zajedno rešili, na jedan ili drugi način...

Iskrenost,da.Naravno.ali...
"na jedan ili drugi način"
dali je to onda raskrsnica -oprostiti ili ne oprostiti!?
postavlja se pitanje iskrenost,da ili ne.a kad je u pitanju razumjevanje
onda mi je to nekako "slijepa ulica"
zamisljena
zamisljena
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 49
Datum upisa : 10.11.2008

http://poetryreach.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Admin Ned Nov 16, 2008 11:58 pm

Oprostiti ili ne, i živeti sa tim je već nešto drugo, nećemo, valjda u svakoj vezi to imati. Svakako sam za iskrenost, ma kakva bila, jer je uvek bolje znati na čemu si , nego o tome razmišljati...
Razumevanje je nešto što moramo postaviti i sebi kao zahtev, a i muškarcu jer ako nemamo sluha jedan za drugoga, čemu onda sve to...
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od faraon Pet Nov 21, 2008 2:48 am

...kad bi zene sve izrekle, ne bi bilo interensantno jer za cim se muciti i mozgati...za cim dotjerivati, kako ponasanje tako i etiko,-estetiku ... sto se stvarnost prije sazna , to krace traju visine emocija !?

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od zamisljena Pet Nov 21, 2008 3:52 pm

da mi održava... "visinu emocija"
zamisljena
zamisljena
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 49
Datum upisa : 10.11.2008

http://poetryreach.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Admin Sub Nov 22, 2008 8:04 pm

Da ne budem sputavana
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Deki Pet Dec 26, 2008 8:19 pm

MENE!!! heh
Deki
Deki

Muški
Broj poruka : 15
Godina : 52
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Atahualpa Ned Maj 24, 2009 11:03 pm

S obzirom na to da imam 39 godina, jedan brak iza sebe i verenicki prsten na ruci trenutno, nadam se da sam uspela u zivotu da iskristalisem sta zelim, pa rekoh da podelim sa vama:

Cetiri su stvari neophodne:
1) da imamo o cemu da razgovaramo
2) da se slazemo u seksu
3) da su nam isti pogledi na stvari koje su i jednom i drugom od sustinske vaznosti (obicno ih je 3-4, ne vise)
4) isti smisao za humor

Ja sam licno celog zivota trazila mangupa koji nije dripac. Da ima puno "utakmica u nogama", da je prelezao decje bolesti, da ima cilj, da ne cupa kosu pred problemima vec da ih resava k'o normalnu stvar, i da ima urodjenu cestitost. Folirante, mutne tipove i bizMismene ne podnosim. Ne sme biti tunjav (izvin'te na izrazu) jer ja nisam neka "slatka mala zenica" i dosadio bi mi za nedelju dana. Ne sme da nosi tasnu i masnu svakog dana jer bi to znacilo da je kapitulirao i prepustio se matici (ne kazem da je to lose, nego da meni takav ne treba).

Ovaj koga volim je sve to. Svirao je bubnjeve u poznatoj punk grupi kad je bio mlad. Sada se razume i u dzez i u klasicnu muziku. Slika. Zasmejava me do suza. Place sa mnom.

I.....e sada vam otkrivam najvecu zensku tajnu... u ocima mu vidim da mi za mene pomerio planinu!

Hm...ala sam se raspisala, a samo je ova poslednja recenica mogla biti dovoljna migg
Atahualpa
Atahualpa

Muški
Broj poruka : 33
Godina : 54
Lokacija : kojekude
Poso/dokolice : dream catcher
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Funky Angel Pon Maj 25, 2009 2:23 pm

Atahualpa ::S obzirom na to da imam 39 godina, jedan brak iza sebe i verenicki prsten na ruci trenutno, nadam se da sam uspela u zivotu da iskristalisem sta zelim, pa rekoh da podelim sa vama:

Cetiri su stvari neophodne:
1) da imamo o cemu da razgovaramo
2) da se slazemo u seksu
3) da su nam isti pogledi na stvari koje su i jednom i drugom od sustinske vaznosti (obicno ih je 3-4, ne vise)
4) isti smisao za humor

Ja sam licno celog zivota trazila mangupa koji nije dripac. Da ima puno "utakmica u nogama", da je prelezao decje bolesti, da ima cilj, da ne cupa kosu pred problemima vec da ih resava k'o normalnu stvar, i da ima urodjenu cestitost. Folirante, mutne tipove i bizMismene ne podnosim. Ne sme biti tunjav (izvin'te na izrazu) jer ja nisam neka "slatka mala zenica" i dosadio bi mi za nedelju dana. Ne sme da nosi tasnu i masnu svakog dana jer bi to znacilo da je kapitulirao i prepustio se matici (ne kazem da je to lose, nego da meni takav ne treba).

Ovaj koga volim je sve to. Svirao je bubnjeve u poznatoj punk grupi kad je bio mlad. Sada se razume i u dzez i u klasicnu muziku. Slika. Zasmejava me do suza. Place sa mnom.

I.....e sada vam otkrivam najvecu zensku tajnu... u ocima mu vidim da mi za mene pomerio planinu!

Hm...ala sam se raspisala, a samo je ova poslednja recenica mogla biti dovoljna migg

Bravo! Pa, nemam šta da dodam, mogu samo da potpišem, svaku tvoju reč!!!!!!! aplauz
Funky Angel
Funky Angel
Admin
Admin

Broj poruka : 2830
Datum upisa : 20.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok Re: What Women Want

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu