XTRAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠKA POSLA

2 posters

Ići dole

:deda: MUŠKA POSLA

Počalji od Admin Pon Nov 24, 2008 11:37 pm

Dragi, naši muškarci, volela bih da nam objasnite, iz svog ugla ta vasa cisto muska druzenja...ili sta god da je to???...Šta osecate, tom prilikom za svoje #drugove#, kada birate najcesce njihovo drustvo, umesto drustvo svojih devojaka ili zena...sta ima u tome???......jer, koliko shvatam, ta druzenja stavljate ispred onih sa zenskim polom......pa hajde da vas vidim sad......kakvo racionalno objasnjenje uopste imate, kad je u pitanju Muska Bratija...

Volela bih jako i da cujem sta ostale dame sa foruma misle o tome...licno mislim da je u pitanju neka prikrivena bisexualnost
...na ovu temu navela su me cetiri moja poznanika, koji su se uputili zajedno na letovanje, u istu sobu, bez devojaka, na mesec dana...
Ili se varam... Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: MUŠKA POSLA

Počalji od Atahualpa Ned Maj 24, 2009 11:35 pm

Nema to veze sa biseksualnoscu. Umesto da su tvoji drugari poveli po jednu devojku, ovako ce ih imati po....hm...da ne licitiram.

Pa zar i mi zene nemamo ponekad potrebe za "zenskom kafom"?
Meni je to sasvim OK. Imaju svoje teme za koje mi nikako da se zainteresujemo. Kad nismo tu nema ko da im broji psovke, piva i podrigivanja....
I zaista mislim da ta druzenja mogu biti sasvim benigna.
Naravno, nisam naivna pa da mislim da su uvek takva. Ali sa biseksualnoscu stvarno nemaju veze.
Atahualpa
Atahualpa

Muški
Broj poruka : 33
Godina : 54
Lokacija : kojekude
Poso/dokolice : dream catcher
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu