XTRAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskreni put lukavstva

+2
Admin
ka5an
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

:deda: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 1:41 am

Priča o Tiberiusu Svemogućem,i njegovom lažnom kraljevstvu


Glava prva;

U cara Tiberijusa pogana usta

Nekada davno,u ova naša vremena živeo je,živi i živeće,jer takvi su od postanka,pa do kraja čovečanstva lažni car(evi) Tiberius - Nenadomestivi - Svemogući - UvekUpravljivi.
Naime,prvo je sebe slagao preimenujući svoje madžarsko ime u njemu bliskije rimasko/neznabožačko,pa je i "svoje" (po)dunavsko carstvo rimskim imenom nazvao,i na svojim proglasima/uredbama/zakonima se tako i potpisuje,samo sa malim slovom.
Znam,sad se setiste onog "Država,to sam JA!!!",i u pravu ste.
Dunav je reka predivna,vredna svakog strahopoštovanja!Satkana od predivnih mesta,do zlokobnih virova,u kojima se kriju zamke,a jedna od njih je i prividno~prijateljska carevina Danubius.Pazite se ljubitelji Dunava,da vas ne zavede,proguta,pa ispljune (ako ste srećne sudbine),ili ostanete zaneseni "prijateljstvom" u njenom naoko blagostanju,koje će vam samo uzaludno utrošiti vreme,a time i deo života,šta ćete tek na kraju shvatiti.
Na samom ulazu u lažnu carevinu,ispod samog natpisa je naznačeno da je to "mesto prijateljstva",i da ste dobrodošli.
Sad se pitam (a šta nisam učinio odmah!?!);Ako je nešto prijateljsko,zašto to mora da se ovako naznači,odmah,na samom ulasku u nečiji posed?Kasnije je sam shvatio da je sve to samo "šarena laža",ili što bi naš narod priznao; "Dok te mamim,šećerom te 'ranim".
Ispod samog mesta "prijateljstva" stoji priheftan "Tiberiusov zakonik",iz koga se dvosmisleno može protumačiti da ste upali u anarhiju,u kojoj se možete igrati dokle i gde vam god volja,po raznim prostranstvima Danubiusa,dok car ne izrekne svoje DOSTA,i izopšti vas,jer ne vlada vašim životom!
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 1:42 am

Glava druga;

Gradjani sela Danubiusa

Uglavnom su to ljudi iz okolnih,sličnih sela,koji u ovo carsko selo dodju samo da se poigraju na "glavno carsko igralište",pa kud koji,mili moji.Zgranut takvim ponašanjem,car Tiberius redovno moli,zahteva,preklinje,kune,bogorada,da se poigraju malko i po drugim terenima,koja su po njegovom (samo!) mišljenju važnija od "preskakanka konopca", "lastiša", "ćorave bake",n'o retki su danubiusovci zavedeni carskom samovoljom,i tek ponekad se prevare da se na tren pojave,čisto da ne bi bili izopšteni odatle,kao i njihovi prethodnici,a pokazaće se kasnije - I naslednici! Osetili su da su ostala igrališta posuta vešto skrivenim klopkama,i služe isključivo za isisavanje duša,pa ih se PAMETNO klonu.I danas dan Tiberius pokušava na raznorazne nove načine da privoli svoje turističke posetioce da odgovaraju samo na ono šta ih ON pita,no veštini danubiusovaca nikad kraja; Ne protivureče mu ništa,već gladaju isključivo svoja posla,pa tako i svako sebe za sebe.Znaju oni da bi car dao i svoje rodjeno d*pe,samo da ih zadrži na ma kakav način,i da bi ih njihovim izostancima p(r)ozivao na svemoguće multimedialne načine,od ququmavčenja po carstvu,do p(r)ozivanja na lične telefone svakog ponaosob,samo da ga ne ostave samog,jer bi prestao biti to,šta već jeste,a ne podnošljivo je biti car bez svojih podanika,ma šta o njemu oni mislili.Zaiskri medju narodom i poneko prijateljsvo,šta se kasnije i pokaže kao "prijateljsvo",ali o tom-potom.Valjda je po onome "Kakva vlast ~ takav i narod"?
Uljuljkan varljivim strahopoštovanjem,Tiberius sa "svojom" (inače tudjom) caricom uživa u "svom" Danubiusu,nudeći lažne naj veće povlastice svojim posetiocima,koje su uglavnom napismene prirode,tipa uredbi,po sistemu "Kad si tu ~ ne važi,čim odeš ~važi!".Svojom diplomatijom,više vremena provodi po tudjim,sličnim carevinama,tajno pozivajući njihove posetioce kod sebe,preklinjući nudi kojekakve ustupke,usluge,samog sebe!Ponekad i uspe u tome,preseli se poneko iz očigledno propale carevine,pomisli zaveden Tiberiusom,da će bar malo više potrajati njegova carevina od bivše,a šta je prava istina - tek će se videti.
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 1:44 am

lava treća (nekom sreća,a nekom...);

Prestolonaslednik bRez portfelja,
ili ti;
"On meni Vojvodo,ja njemu Serdare!"

Gacajući dunavskom obalom,ispred Pustolova iskrsnu granični kamen (spoticanja),pored koga je bila pobodena gore opisana tabla,sa pregršt dodatnih natpisa,...
Svačeg se nagledao u dosadašnjem životu,ali još ni na jednoj carskoj tabli nije video da se podstiče i savetuje anarhija?
Naprotiv,gde god se zatekao,ma u kojoj carevini svi su mu ukazivali da svako igralište ima samo svoju vrstu igre,a kad želi da se poigra drugačije,da to učini na igralištu za to predvidjenim.
-Privlačan naziv carevine,uz suprotne zakone svim poznatim zakonima carskog i nebeskog;pomisli Pustolov,čekajući odobrenje vize za ulazak u ovo,nesvakidašnje mesto.
Najednom se otvori kapija carska,skoro istovremeno mu se ukaza "tajna poruka",direktno iz odaja carskih;
"Dobrodošao Pustolove,ti poznatiji od naj poznatijih pod kapom nebeskom,pokretaču svekolikih raspoloženja,samo sam čekao kad ćeš nabasati u naše carstvo,brate,druže,rodjače...".
U zabezeku,kao da se susreo,a ne prepoznao rodjenog brata,Pustolov iscedi iz preostalog slobodnog dela mozga svoj odgovor,u kome su se nalazili par reči pristojnosti,i nada da će koliko god može opravdati to mišljenje o njemu.Za kratko vreme upoznao je sve malobrojne danubiusovce,i raspričao se po običaju.Nedugo potom,opet poruka carska,u kojoj je Tiberius znao da se razumem u poslove carske,i pozvao me da dodjem k' njemu na planinu "Uredbu",sa koje se vidi cela carevina,mogu premeštati igrališta sa kraja na kraj iste,čak pretvarati jedna igrališta u druga,i svakojake druge čarolije.Dodje on caru,i zaprepasti se koliko sam car malo zna carevati sa Uredbe,a želeo bi..?Pokaza mu nekolike čarolije,a zauzvrat dobi ključeve od glavne kapije na drumu,koji vodi pravo na Uredbu.Time,ujedno nakači sebi jaram na vrat,jer ga je car svaki čas nešto zapitkivao,izražavao svoje želje,pa čak i požalio jednom prilikom da mu jedna (ad)ministarka viri kroz ključaonicu,dok se sa drugom,kahm...khm....(nije za javnost~izvinite!),pa da joj se zatvore sve ključaonice kroz koje viri,oduzmu ključevi od kapije Uredske,izopšti sve osim same titule,koja joj posle ne vredi ni pišljiva boba,jer naprosto ZNA za sve to,i želi da se to tako i učini!
Dobro,pomisli Pustolov "Ako je tako,onda je u redu da se tako sa takvima postupa",ne pitajući se ni u jednom momentu "da li je to ZAISTA TAKO!?!"...Poslušao je cara,i celu carevinu preuredio po carevom ukusu.Započeo je nešto i po svom ukusu,ali se redovno raspitivao kod Tiberiusa o tome da li se to njemu dopada,ili da to skloni ako mu smeta.Nailazio je isključivo na sve veće carevo zadovoljstvo,i bodrenje svakom novinom koju je uneo u carevinu.S druge strane,Pustolovu uopšte nije bilo teško da se još više trudi oko carevine,i svo iole raspoloživo vreme je neštedimice uložio u nju.Zamolio je Pustolova da sredi i zapadni deo carevine,postavi raznorazne djakonije,koje će privući veći broj turista u Danubius..
Postavio je Pustolov i razne igrice,napravio i album slika svih gradjana,koje si spolja mogu videti,i slike su se stalno vrtele u krug,pa čak je postavio i jedan TV u boji sa stranim TV programom,koji je ne samo kod cara naišao na oduševljenje,nego i kod dobranog dela same njegove svite!Jednom prilikom se dogodilo da se taj TV pokvario,pa ga je Tiberius u svoje ime,i ime njegovog kuma (pošto je radio tad noću),zamolio da ga hitno popravi.Naravno da pustolovu ni to nije bilo teško,iako je polovina te noći skoro bila u toku.Po sredjivanju sve carevine,Pustolovu je stigao carevo saopštenje,koje je u skoro istom obliku postavljeno na "glavnu carsku oglasnu tablu",o tome da sve poslove oko vodjenja Danubiusa prepušta njemu,da su mu odrešene ruke,i da može nastaviti sa radom i bez carevog odobrenja.
Carevina je bila sredjena u potpunosti,pa je Pustolovu ostalo da se druži sa stanovnicima,pomogne u ponečemu,u čemu se neko ne snalazi sa mapom Danubiusa,itd...Toliko su ga svi zavoleli da su mu postali veliki prijatelji,a to "prijateljstvo" će već kasnije i potvrditi.
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 1:46 am

Glava četvrta;

Ode glava...

Pustolov je iz dana u dan sve više razgovarao sa stanovnicima Danubiusa,šalio se,vodio i ozbiljne razgovore,razmenjivao svoje pustolovine sa ostalima,ali istovremeno i pažljivo održavao kraljevstvo,jer se Tiberius sve više šetao okolo,po drugim carstvima,pa nije imao previše vremena za svoje sopstveno.Postao je rečitiji u svemu od samog cara,i neka slutnja da će mu Tiberius to jednog dana zameriti sve mu je jače odzvanjala u mislima.Bilo je opasno skoro u svemu biti bolji od cara u njegovom carstvu!
Jednog letnjeg dana u carstvo se "detektivski" uselila šunjalica.Poznavao je on od ranije sa mnogih mesta,pa nije pridavao naročit značaj njenom prisustvu.Osim jednog razmenjenog "Dobar dan",skoro da ništa više nisu ni pričali.
Neretko su njih troje bili sami u carstvu,i sve češće se Pustolovu dogadjalo da,kad god bi se obratio Tiberiusu u tim trenucima,dobio bi kratak odgovor,ili ga ne dobio uopšte.Često se Pustolov penjao na Uredbu,da osmotri da li je car uopšte u carstvu,i skoro uvek i jeste bio tu i vazda se nešto došaptavao satima sa šunjalicom preko "tajne pošte".Trajalo je to tako danima,ponekad i delovima noći.
Osetio je naš Pustolov neku zlokobnu opasnost,koja je treperila u vazduhu,naprosto se mogla opipati koliko je bila jaka.
- Idi,i skloni ono odande; začuo je Tiberiusov glas,
-Ali to je je moja,privatna stvar,pobunio se Pustolov.
-Rekoh,skloni to odande,i to je naredjenje!
-Meni niko ne naredjuje!
-Ja ti naredjujem,Tiberius Pravdoljubivi!
-Ja ću da radim sa svojim životom šta ja hoću,i kad hoću,a sad NEĆU, Brecnu se Pustolov.
-E,nećeš nego ćeš kad ti ja naredim,a to je ODMAH!
-Nemoj da neću NIKAD!
-Proteraću te iz carstva!
-Boli me k**ac!
-Obriši!
-Obrisaću kad JA to hoću,i ako hoću!
Osetivši šta će uslediti,Pustolov pohita da se bar na brzinu pozdravi sa stanovnicima Danubiusa,ne ode tek tako...
Uspeo je u tome,ali to je ujedno i poslednje šta je imao sa carstvom.
Nije mu bilo žao truda oko carstva,jer je sve činio iz svog,ličnog zadovoljstva,i zadovoljsta ljudi oko njega.
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Admin Ned Nov 16, 2008 1:59 am

Poučna priča, Ka5ane...
I šta je posle bilo sa Pustolovom?
Da li je uobraženi car osetio pravdu?
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 3:20 am

Izdao je "saopštenje za javnost",u kome je reeeetka reč istine,jer im istina ne ide u prilog! ne
TO ću opisati u petom poglavlju,koje upravo spremam! uredu
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Admin Ned Nov 16, 2008 3:23 am

Moram reći, da sa nestrpljenjem čekam peto poglavlje uredu
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 12:07 pm

Peto poglavlje;

Proglas cara Tiberiusa gradjanima Danubiusa

Odmah,po proterivanju Pustolova,Tiberius Istinoljubivi izdaje proglas stanovnicima Danubiusa,kojim želi da spere svu krivicu sa sebe,i svakodnevne,mnogobrojne sate provedene sa šunjalicom u tajnim razgovorima (koji za Pustolova i nisu bili baš toliko "tajni",pošto se sa planine Uredba sve jasno čuje i vidi,tako da svaka tajna odozgo to više prestaje biti,i u tom obraćanju svom narodu kaže;

OOOO,gradjani svekolike carevine Danubius,daje se na znanje;
Za dva dana je dobio status administratora i odrešene ruke., jer je došao kao "veteran foruma i super tehnički potkovan" -kako je rečeno, a što će se ispostaviti kao netačno.
Forum je potpuno izmenjen, lično , meni je to ličilo na cigan-malu, no niko se nije bunio-nista nisam rekao. Doslo je i do nekih noviteta , kao što su oni gadžeti na portalu, što se ispostavilo da niko ne koristi(mislim na igrice , tv itd) Za mene nebitno, ali počela je onda luda trka sa postovima,i to je njegovoj glavi shvaćeno kao direktna utakmica izmedju njega i mene.(inače je to osobina koju primenjuje na svim forumima, pisanje posta koji sadrži samo jednu reč, ili najviše tri, samo da piše-najviše postova ima..) Nije bitno, ali prosta uporedba će reči sve-pogledajte moj broj tema-i njegov. Nisam nista rekao.Nadalje, ta osoba je počela da forum pretvara u čataonicu, poligon za cinične izlive prema članovima koji mu se ne dopadaju, i obrnuto, za one koji mu se dopadaju, ili prema kojima je imao neke namere.
Tu sam ga vec zamolio, upozorio-i to javno, i preko pp.Nastavilo se isto, ni onda nisam reagovao.
Poznato vam je da svaki forum ima admina, jednog od forumasa koji ima sva ovlascenja u tehnickom i drugom smislu.Predao sam mu i to, ok, ako zna-neka radi. Isto tako vam je poznato da svaki forum ima foundera, osnivaca , na koga glasi i adresa foruma, i koji je po prirodi stvari i admin. To sam bio ja, što je isto nebitno.Bitno je sledeće: dotična osoba je zamenila adresu foruma, i forum registrovala na sebe kao foundera , i sebi dodelila sva moguća ovlašćenja , koja podrazumevaju potpunu kontrolu foruma .U svakom smislu, ne samo tehnickom , nego i kontrolu svake reci koja je napisana od bilo kog korisnika. To sam sve utvrdio juče , kada sam posle dugo vremena pokušao ući kao admin.Galeriju je još uspeo oboriti , no i ona će biti vraćena u predhodno stanje.
Poenta je u sledećem-primljen si kao nepozat, i još su ti vrata širom otvorena, data su široka ovlašćenja. Zauzvrat, desilo se što sam napisao. To se narodski kaže"gajiti guju u njedrima"
Dobio sam to sto sam napisao, da nisam founder, i da nemam nikakva ovlastenja za bilo koju bitniju radnju. Poštedeću vas sta se nocas dešavalo do 003 h i kako je forum vraćen pod kontrolu.
Za ovih godinu dana banovane su dve osobe NEVEN i PIXI. Razloge znate -beskrupuloznost prema deci. Mozda nema direktne veze sa forumom, ali ima sa time kakav si čovek.
Dotična osoba je otisla korak dalje od PIXI-ja, na jedan drugi , perfidan način, sa namerom da ne samo povredi tu osobu, nego da unisti tri života, pre svega detetov. Namera mu je da iz čiste zlobe to dete ostane bez jednog od roditelja, iz čiste bolesne pakosti i zlobe. To naravno ne bi bila moja briga-sem što biram prijatelje.
Takvog čoveka , o čijim moralnim kvalitetima i stanju psihe ne bih raspravljao , ne želim u svojoj blizini., dakle postupio sam isto kao sa NEVENOM (za koga je bas on trazio da se iz istog razloga ukloni,) isto kao sa PIXI , i isto ću postupiti sa svakim ko se tako ponaša.Dakle , nije banovan, nego je brisan , uklonjen na sve meni poznate načine , i nadam se da ga više neće biti.Ponavljam, ja ne želim takvog čoveka ovde , ni nigde, a nadam se ni vi. Ne radi se o nikakvom ličnom obračunu, nego o stvari principa. Takva osoba mi nije prijatelj, za razliku od svih vas ovde, za koje mogu reći da mi je i čast da su mi prijatelji.
To je moja odluka, što ne znaci da je i ispravna . Ja zaista nisam sujetan , ali volim ovo mesto i ne zelim da se atmosfera kvari prisustvom takvih osoba. Ovim otvaram raspravu-ako većina ne misli kao ja, prepustiću vodjenje foruma bilo kome od vas , jer kao što je moja ideja da svi budemo ravnopravni , kao što nije običaj ni na jednom forumu, tako sam spreman i da ga vodimo potpuno zajedno, tj da se mesečno menjamo na poziciji admin-a. Prihvatam i svaku drugu kritiku, sugestiju i osudu postupka bez ikakvih problema. No , duboko sam ubedjen da sam postupio ispravno, i opet bih tako.
ps
i na jos nekoliko foruma će biti "zamoljen" da ih napusti. Poslednji "podvig" je samo kap koja je prelila čašu, i tamo .
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 1:06 pm

Poglavlje šesto;

Pustolovova razmišljanja o "Proglasu";

Zgranut skoro svakom reči,naime laži koja je izrečena na njegov račun,Pustolova obuze razmišljanje o svakoj iz tog proglasa izrečenoj,iako se iz toga jasno vidi namera Tiberiusa da ga skloni,jer mu je počeo smetati u svakom pogledu,a naj više to,što je nekada bio sa šunjalicom,koju predstavio samo u jednoj rečenici(!),i to kao "ta osoba";

kingZa dva dana je dobio status administratora i odrešene ruke., jer je došao kao "veteran foruma i super tehnički potkovan" -kako je rečeno, a što će se ispostaviti kao netačno.

-Kako nisam,razmišljao je Pustolov; Pa vodio sam apsolutno SVE što se tiče foruma,održavao ga do u naj manju sitnicu...? misss

king Doslo je i do nekih noviteta , kao što su oni gadžeti na portalu, što se ispostavilo da niko ne koristi(mislim na igrice , tv itd) Za mene nebitno,

-Kad mu je toliko nebitno,zašto sam satima jurcao po internetu za tim gadgets'ima,pa mi se na kraju pridružio i on sam,pa ih birali zajedno?
Zašto je onoliko vrištao,kad se TV "pokvario",pa sam ga u sred noći "popravljao"? nos

king ali počela je onda luda trka sa postovima,i to je njegovoj glavi shvaćeno kao direktna utakmica izmedju njega i mene.

-Da,pretpostavio sam da ga je zabolelo to,što sam bio rečitiji od njega,ali zašto me onoliko proganjao preko "tajnih poruka",da postavljam još novih tema,i nikad mu nije bilo toga dovolno? misss
Nisam ni pretpostavio dokle sujeta može doseći,razmišljao je Pustolov... pale


king .(inače je to osobina koju primenjuje na svim forumima, pisanje posta koji sadrži samo jednu reč, ili najviše tri, samo da piše-najviše postova ima..) Nije bitno, ali prosta uporedba će reči sve-pogledajte moj broj tema-i njegov.

-Nigde nisam pisao po jednu reč,koliko se sećam,a "statistika foruma" je javna,pa se odatle i najjasnije može uporediti bilo šta sa bilo čim...Normalno je da Tiberius ima naj veći broj tema,jer je na Danubiusu od njegovog samog postanka,i morao je na novom forumu da da postavlja teme,kako bi uopšte zaživeo.Preglupo je "takmičiti se" sa tako nekim,uzaludno!?!
Kad smo već kod toga,koliko li je on fotografija uopšte postavio na "njegov" forum,u koliko reči je opisao njegov rodni grad,ma glupo mi da uopšte dalje razmišljam o izrečenoj gluposti,jer je sve podložno proveri... No

king Nadalje, ta osoba je počela da forum pretvara u čataonicu, poligon za cinične izlive prema članovima koji mu se ne dopadaju, i obrnuto, za one koji mu se dopadaju, ili prema kojima je imao neke namere.
Tu sam ga vec zamolio, upozorio-i to javno, i preko pp.Nastavilo se isto, ni onda nisam reagovao


- Zar ne stoji na samim "ulznim vratima" carevine Danubius,odmah ispod naziva carevine pamflet,iz koga se jasno vidi da "Možemo da pišemo šta god želimo,i gde god želimo,i da treba da se uzdržavamo od prostakluka"..?
Sećam se na stotine tema gde je Tiberius četovao-pa ništa...
Sećam se da su svi četovali na svakoj temi-pa ništa...
Sećam se da sam samo tamo gde se priča o "cinizmu" bar pokušao biti takav,ali se ni tamo nisam neznamkoliko pojavljivao...
Mislim da se ON tamo pojavljivao daleko više od mene,a to je takodje podložno proveri,dakle ko je ciničniji,može se i odatle...
Nikada u ovom životu nisam dobio tu "tajnu poruku" o kojoj on ovako,javno laže,i normalno je da nije reagovao,kad nije ima na šta!?!
I,naravno je da sam "imao nameru" da se družim SA SVIMA,šta je toliko očigledno,da je glupo da o tome i razmišljam!
Zar je mogao glupi car da ovako nešto napiše u svom proglasu??? No

king Poznato vam je da svaki forum ima admina, jednog od forumasa koji ima sva ovlascenja u tehnickom i drugom smislu.Predao sam mu i to, ok, ako zna-neka radi.

-Do malo pre "nisam znao ništa",a sad...? heh

king To sam bio ja, što je isto nebitno.Bitno je sledeće: dotična osoba je zamenila adresu foruma, i forum registrovala na sebe kao foundera , i sebi dodelila sva moguća ovlašćenja , koja podrazumevaju potpunu kontrolu foruma .U svakom smislu, ne samo tehnickom , nego i kontrolu svake reci koja je napisana od bilo kog korisnika. To sam sve utvrdio juče , kada sam posle dugo vremena pokušao ući kao admin.Galeriju je još uspeo oboriti , no i ona će biti vraćena u predhodno stanje.

-Da,pa sam Tiberius mi se žalio da mu preslatka špijunira "tajne poruke",da forum ionako nije njen,nego njegov i zamolio me da promenim adresu foruma,koju nisam registrovao na sebe,već je ona promenjena u danubiusexpress@hotmail.com !Ne mogu sad da kažem da kontrola nije u mojim rukama,naime u rukama moje ekipe,i da se može staviti van te kontrole jedino ako se ceo,i sasvim briše sa kugle zemaljske,pa oformi novi,no nisam takve prirode,iako sam često bio (čitajući ovolike LAŽI) na samoj ivici da mojima kažem BRIŠITE!,i to NE zbog Tiberiusa Svemogućeg,već zbog samih stanovnika Danubiusa,moj Tiberiuse Svemogući,...Mučio si se "dugo vremena" da dobiješ "lozinku" sa "mašine",šta zna svako ko je proveo bar pola sata na internetu u svom životu,da stisne taster "zaboravio sam lozinku"... rasp
Da je još gore,TO ti je predložio ovaj GLUPI Pustolov sapat

king Poenta je u sledećem-primljen si kao nepozat, i još su ti vrata širom otvorena, data su široka ovlašćenja. Zauzvrat, desilo se što sam napisao. To se narodski kaže"gajiti guju u njedrima"

-Zahvalio sam se na ukazanom poverenju,koje sam iz sata u sat,dokle god nisam bio podlo proteran,opravdavao svojim radom,a koliko sam uspeo do sad da procenim,SVI su se rado samnom družili,pričali,razmenjivali mišljenja,itd.Nisam primetio da me iko ikada ignorisao,ne odgovorio na bilo šta moje izrečeno..?Za "guju u nedrima" proanaliziraj SEBE,ooo Tiberiuse,jer onako napasti gdju lavandu samo zato što se javno PITALA zašto nemam prava da kažem poneku reč u svoju odbranu,skoro da je proterana s tvoje strane!?!TO jasno oslikava tv oje "gazdovanje",SELJAČINO ne vaspitana!!! Konačno stanovnici Danubiusa mogu upoznati svog cara Pravdoljubivog,a koliko i Svemogućeg,već se iz dosadašnjeg može ne dvosmisleno primetiti!Evo,odavde ti javno poručujem da meni odavno već i nimalo nije stalo do šunjalice,i ne bih vam smetao ni da sam ostao u carstvu danubiuskom,niti bih reč rekao za vas bilo kome kao što nisam evo do sad ni za tebe i Silvy!Osećam da mogu da završim sa datim vam obećanjem,jer sam obećao da za vas nikom,nikada neću reći ni reč,ali to je bilo tad,kad sam vam verovao da ste mi prijatelji,a ne "prijatelji"!Kolika mi je Silvy prijateljica,to se vidi po tome što me od proterivanja iz carstva nije pozvala,niti napisala jedan jedini SMS,ni jedno jedino slovo bilo čega,za rasliku od svih onih,koji su to i te kako učinili,sa kojima i danas dan razmenjujem SMS,i koje neću spomenuti da ih ne bi proterao,jer nisu u carstvu ZBOG TEBE (kao što lažeš samog sebe),već zbog ostalih ljudi sa kojima se druže,da ne živiš u zabludi,oooo Tiberijuse Prepošteni! navijac heh
Nikada se nisi (javno bar) zapitao zašto mi šunjalica ne pošalje tajnu poruku u kojoj traži od mene bilo šta,zašto mi ne pošalje SMS,jer ima sve moje telefone u svom upisane,ili mi se ne javi!?!Nisi,jer to vama dvoma nije bio cilj!Zna se šta vam je bio,i postigli ste ga u saradnji sa mojom "naj boljom drugaricom" Astrom ,iza koje se svaki forum na kome je prisustvovala ! RUŠIO,a za Oazu zna to i Ćale,koji je umalo nije proterao,itd..Neka to javno prizna tu,pred vama,kao što je meni KUKALA na MSN/u!!!Videće se već ko je "guja",a ko ne!Sam si sve ovo čačkao,pa iščačkao od mene,i nemoj MENE kriviti za bilo šta,u čemu ti ništa ne ide od ruke.Mislio sam da će sve ovo rečeno ostati u meni "zakopano do groba",medjutim,prosto si me svojim lažima PRIMORAO da sve iznesem na videlo! No

king Dobio sam to sto sam napisao, da nisam founder, i da nemam nikakva ovlastenja za bilo koju bitniju radnju. Poštedeću vas sta se nocas dešavalo do 003 h i kako je forum vraćen pod kontrolu.

- I ovde si se grdno prevario,a koliko je carstvo pod TVOJOM kontrolom,i TO se može proveriti,na žalost ~ samo JEDNOKRATNO,pa ne bih... Evil or Very Mad

king Dotična osoba je otisla korak dalje od PIXI-ja, na jedan drugi , perfidan način, sa namerom da ne samo povredi tu osobu, nego da unisti tri života, pre svega detetov. Namera mu je da iz čiste zlobe to dete ostane bez jednog od roditelja, iz čiste bolesne pakosti i zlobe. To naravno ne bi bila moja briga-sem što biram prijatelje.

-Da,izabrao si PRIJATELJICU,pa ne vidim zašto JA smetam šunjalicinom braku,a ne TI,koji sa njom ne prekidaš "tajne razgovore"!?!Vidim da si samo želeo da skloniš sve poglede sa sebe,na mene!
To,da li će njen brak opstati ili ne,i da li će se dete potresati ili ne,to ne zavisi od MENE,jer je nisam primoravao da dodje ovde,u Beograd,to je LOGIČNO da zavisi od nje same~svom detetu!!! Nemoj se više baviti zamenom teza,ooooo Tiberiuse Pravdoljubivi! navijac

king Takvog čoveka , o čijim moralnim kvalitetima i stanju psihe ne bih raspravljao , ne želim u svojoj blizini., dakle postupio sam isto kao sa NEVENOM (za koga je bas on trazio da se iz istog razloga ukloni,) isto kao sa PIXI , i isto ću postupiti sa svakim ko se tako ponaša.Dakle , nije banovan, nego je brisan , uklonjen na sve meni poznate načine , i nadam se da ga više neće biti.Ponavljam, ja ne želim takvog čoveka ovde , ni nigde, a nadam se ni vi. Ne radi se o nikakvom ličnom obračunu, nego o stvari principa. Takva osoba mi nije prijatelj, za razliku od svih vas ovde, za koje mogu reći da mi je i čast da su mi prijatelji.

-DA,dok neko ne izgubi "čast",i kaže bilo šta u moju korist,ili posumnja u jedan jedini tvoj "zarez"... heh
Ovo o "ličnom obračunu" zaista ne bih,toliko je providno....Moj obračun sa tobom ne postoji,jer sam ti pomagao sve dok nisam tebi i šunjalici postao pretnja,i izneo o čemu sve pričate u "tajnosti".Dobro,ona je ovime i postigla šta je želela,a do čega ćete sve doći ~ ne znam?Možda bi njenom mužu bilo lakše da zna da je za zubarom,nego sa taxistom,a možda to "spašava" i njihovo dete (za koje toliko brineš.. Rolling Eyes )?

king To je moja odluka, što ne znaci da je i ispravna .

-Da,to i jeste TVOJA,Astrina i šunjalicina odluka,a šta si sve na lagao do sad,ne bi me začudilo da je to i Sylvijina,takodje,no istina će isplivati KAD~TAD,ooooo,Tibetije Pravdoljubivi... navijac

king Ja zaista nisam sujetan king

- smesko heh podsm smehh 114 bud

king Prihvatam i svaku drugu kritiku, sugestiju i osudu postupka bez ikakvih problema. No , duboko sam ubedjen da sam postupio ispravno, i opet bih tako.

- Ne znam ko SME da te kritikuje Tiberuse,potovo NE posle tvoje javne izjave (citiram): Taj čovek neće dobiti ni jednu reč više na ovom forumu,a ni njegovi advokati, jer je svojim postupkom to zasluzio. Ovde je persona non grata .
Toliko o "pravdoljubivosti"... Wink

king (lavandi) Da si posećivala druge forume, znala bi da je ista osoba unela zlu krv i na druge -i to iz istih ili sličnih razloga , e pa toga ovde neće biti,

-Navedi sve te forume na sred Danubiusa ili ovde,da i sam vidim GDE sam to uneo "zlu krv",i sa čim,oooo Pravdoljubivi navijac


king I jos nesto-niko nikada ovde nije rekao nekome da laze-najmanje meni. Mogao sam ostaviti bez odgovora, ili jednostavno prebrisati ali nisam , kao sto vidis, sto znaci da svako moze da kaze svoje misljenje o meni kada i koliko zeli. Svi redom, bez konsekvenci.

- E,ovo ćemo još da vidimo,ako uopšte ostane na Danubiusu link ovog foruma,koji vodi doo odgovora na sve tvoje laxi i insinuacije!?!
Obzirom da si gore pomenuo da "moji advokati ne smeju ni da pisnu" ~ videćemo..?

king Ja ne razgovaram sa ucenjivačima, pogotovu onima koji zele otvoreno naneti pogotovu onima koji zele otvoreno naneti zlo, i to preko dece, Toliko.

-O ucenjivačima???
Čime sam ikoga ja to UCENIO???
Neka se slobodno javi bilo ko,koga sam ikada ičime ucenio,i neka slobodno iznese sve što se tiče bilo kakve ucene!

king Naravno da niko nema prava da sudi drugome, ali ovde se radi o neljudskom postupku. Isto nije tačno da ta osoba nije imala priliku-5 sati je provedeno u razgovoru, molbama i ubedjivanju da ne čini to zlo. Bolje da ne napišem kakvi su bili odgovori. Ja nikome ne branim da komunicira , druzi se , i sta vec hocete -ali :

-Onih 5-10 minuta su tebi trajali 5 SATI??? affraid heh
Evo,ja ti dajem dozvolu da kopiraš taj naš razgovor sa MSN/a,sa sve "satnicom",iz "istorije razgovora na MSNu"!
Dokaži ljudima sa SAMO TVOG foruma ~ ISTINU!!!

Prekrstih se na današnji dan,kad mi je krsna slava,Djurdjic,da ti BOG oprosti na svim bezočnim lažima,a ako ne, da da zdravlja i sreće tvom detetu,da se ne slome tvoje laži na njega,nego NA TEBE,koji si ih izrekao ~ AMIN!
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 5:47 pm

king ps
i na jos nekoliko foruma će biti "zamoljen" da ih napusti. Poslednji "podvig" je samo kap koja je prelila čašu, i tamo .


-Teeeškom (tvojom) mukom ti ovo neće proći,oooo Tiberiuse, "prijatelju"!
Samnom se ljudi veoma rado druže,razgovaraju,razmenjuju mišljenja,...
Nisam još ni sa jednog foruma "zamoljen" da odem,i ne verujem da ću to ikada,zato što ću početi sa pažljivijim odabirom da se učlanjujem na njih,da mi se u buduće ne bi dešavalo ovo,šta mi se JEDINO na Danubiusu dogodilo.
Na Šumadiji sam se zakačio sa Sjajnim zbog "učenja programa/programiranja",i nisam posle toga više na tom forumu progovorio ni jednu jedinu reč,iako me Sjajni tražio da zaboravim na tu prepirku i da se vratim na forum!
Za Sjajnog mogu reći da je samo SUJETAN,ali ne i pokvareni prevarant,udupeuvlakač,lažljivo pseto,ili bilo šta drugo od onoga šta TEBE "krasi"!!!!
Nisi Sjajnom ni do kolena.ooooo Tiberijuse,MUČENIČE! ne
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Admin Ned Nov 16, 2008 10:43 pm

Moram priznati, da sam zatečena Tiberijusovim ponašanjem..Da, ima nas svakakvih u ovoj Božijoj bašti... misss
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 16, 2008 10:58 pm

Da,na žaloost... deda2
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od montoya Pon Nov 17, 2008 1:28 am

uh.......Smile)rodjen za pisca romana....fali naslov-( iz kepovog vidika) samo prigovor:
ipak nickove (stvarne)netreba pominjati,gubi se smisao swega.Ipak forum skuplja
clanove koji se po mnogo chemu razlikuju u stvarnom zivotu..ponekad se nadju sasvim bliski
po svojim stavovima u svemu ali chesto i mimoilazenja..tako da nista tu nije chudno, upravo
zbog toga dolazi i do razilazenja...pri tom ipak.."moje misljenje je" da netreba vise se vrachati u "rikverc", vech otichi korak dalje.Naravno, svako svoje iskustvo vidi drugachije a i dozivljava
razlichito.Medjutim...smatram ukoliko je dogadjaj inspirisan temom za "Roman'...sto je dobra ideja
za svoje "junake " daj nova imena...da bi isti taj roman dobio na tezini a ne da se tumachi kao
javno prepucavanje.
Ovo je moj lichni stav , a tumachenje ostavljam vama.......
Pozdraff! maah
montoya
montoya

Broj poruka : 945
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Pon Nov 17, 2008 3:17 am

Hvala ti na odazivu,Dr! aplauz
Trudio sam se da izbegnem sličnosti koliko god sam mogao,ali je počelo biti na ponekim mestima to neizostavno poistovetiti,da bi se preciznije znalo...
Ponekad jedno slovo izmeni sav smisao,stekne se pogrešan utisak u nekom delu,pa je sve dosadašnje bilo uzaludno.
Zato sam bio prinudjen da ponegde explicitno objasnim poneki od delova priče.
U drugom delu,gde sam postavio njegov post u potpunosti,nisam mogao tako i ne odgovoriti na njega.
Mislim da su moji odgovori daleko "mekši",nego njegovi "napadi",ako to ponegde i nisu,bar sam se trudio da to budu,pa koliko sam uspeo u tome ~ uspeo sam,ne umem drugačije.
U svakom slučaju hvala ti što si priložio malo svog vremena i dao doprinos svojim odazivom.
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Storm_z Pon Nov 17, 2008 4:06 pm

Iscitah ja sve ovo...Ono sto mi nije jasno je kako dozvoliste da tamo neko unisti zajednicki mukotrpni rad...Zar je moguce da dva odrasla muskarca tako reaguju.Zao mi je samo sto nisam bila prisutna jer garant ne bih dozvolila toj trecoj osobi da unisti vase druzenje.Samo jednu stvar molim obojicu.NEMOJTE PLJUVATI PO SOPSTVENOM RADU I PO LJUDIMA KOJI SU VAM DO JUCE BILI PRIJATELJI.Kad god to pozelite setite se koliko ste nociju proveli zajedno pored ovih kutija i koliko ste se radovali svakoj dobroj temi.Ja to najbolje znam...IZRECENO SE NE MOZE VRATITI.
Izvinjavam se Adminu i clanovima ovog foruma za uletanje.I jos nesto-Raspirivanjem ove price ni ovaj forum nece dobiti na kvalitetu.Gde god su krenule ovakve price,pucalo je.Zna se gde se resavaju privatne dileme.
Ja sam treci clan ove nekad jake grupe.Samo ja znam koliko mi je zao zbog ovih desavanja...

Storm_z

Broj poruka : 4
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od montoya Pon Nov 17, 2008 7:49 pm

deda2
montoya
montoya

Broj poruka : 945
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Pon Nov 17, 2008 10:01 pm

Storm_z ::Iscitah ja sve ovo...Ono sto mi nije jasno je kako dozvoliste da tamo neko unisti zajednicki mukotrpni rad...Zar je moguce da dva odrasla muskarca tako reaguju.Zao mi je samo sto nisam bila prisutna jer garant ne bih dozvolila toj trecoj osobi da unisti vase druzenje.Samo jednu stvar molim obojicu.NEMOJTE PLJUVATI PO SOPSTVENOM RADU I PO LJUDIMA KOJI SU VAM DO JUCE BILI PRIJATELJI.Kad god to pozelite setite se koliko ste nociju proveli zajedno pored ovih kutija i koliko ste se radovali svakoj dobroj temi.Ja to najbolje znam...IZRECENO SE NE MOZE VRATITI.
Izvinjavam se Adminu i clanovima ovog foruma za uletanje.I jos nesto-Raspirivanjem ove price ni ovaj forum nece dobiti na kvalitetu.Gde god su krenule ovakve price,pucalo je.Zna se gde se resavaju privatne dileme.
Ja sam treci clan ove nekad jake grupe.Samo ja znam koliko mi je zao zbog ovih desavanja...

Hvala ti,Storm aplauz
Znam da ti je Dani daleko bliži od mene,jer se duže poznajete,i sve šta uz to ide...
Nisam sebi "dozvolio" ništa,jer me niko nije ni pitao za dozvolu,niti sam išta ikome nažao učinio.
Dani je sebi "dozvolio",optužio,presudio,odlučio...
Prema tome; Ne možeš njega i mene "u isti koš".
Takodje,nisam krivac ni za to,što je Dani počeo da pljuje po meni,poništava moj rad i trud oko foruma u koji sam zaista uložio deo sebe,šta se veoma lako da proveriti i po "statistici foruma",ako ne drugačije.
Kad je toliko "pravdoljubiv" pa me izbrisao sa foruma,ne želi me videti više ni u njegovoj okolini,
zašto nije izbrisao i sve moje postove,i kako to da mene ne može da smisli,a moje postove može???
Odgovor je jasan VIŠE OD ČETVRTINE DANUBIUSA BI OTPALO,NESTALO!
To dokazuje koliki je on SMRAD od čoveka,a sa smradovima se ne družim!
Kad nekoga ne mogu da smislim,onda ni ništa njegovo takodje ne mogu podneti!
Kao što si videla iz priloženog,samo sam odgovarao na sve njegove laži o meni.
Zbog čega me ubrajaš u "pljuvače po sopstvenom radu",kad nisam JA pljuvao???
Ja sam se BRANIO od pljuvanja,a moraš priznati da je to sasvim nešto drugo.

Raspirivanjem ove price ni ovaj forum nece dobiti na kvalitetu.

Izvini,ali postavljanjem ove teme na ovaj forum se nije želela postići veća poseta forumu!
Izbrisan sam sa Danubiusa,što znači da sam nepoželjan,oduzeta mi je svaka reč,a "mojim advokatima" je Dani zapretio da nesmeju tamo da pisnu ništa u moju korist,pa čak ni da se zapitaju o ispravnosti njegovog postupka (šta je javno i izjavio).
Nisam mogao ostati nem na tolike bezočnosti,pa otvorih temu ovde,na "xtratu".
Ovde bih se evo ujedno i zahvalio Mirjani što mi je dopustila da jednu temu posvetim pravdi i sebi.
Ne volim kad napadnutog poistovete sa napadačem,i mislim da si ovo,izrečeno trebala reći njemu,a ne meni,no ~ lepo te je čitati,pa nebino... Cool
Drago mi je što si "uletela",i nadam se još ponekom tvom "uletu" ovde... uzdravlje
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Schveca Pon Nov 17, 2008 10:28 pm

Sachuvaj Boze!!!

pa ti choveche zivish u internetu uredu
Schveca
Schveca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Pon Nov 17, 2008 10:33 pm

Dobrodošla šveco 11
Kako se ponašam u životu,tako se ponašam svuda,pa i na internetu.
Ne mogu se pretvarati,pa biti ovakav ovamo,a onakav onamo.
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Schveca Pon Nov 17, 2008 10:34 pm

ajde mani me, shta mene briga za to kerefek
Schveca
Schveca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Pon Nov 17, 2008 10:38 pm

Pa,i to što kažeš... heh
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Schveca Pon Nov 17, 2008 10:49 pm

pa ja ti onako dobronamerno kazem da ti ne zivish na forumima ni na internetu i da se opasuljish za tvoje dobro, a ti mozesh sad do ujutru meni da pishesh kako si ti svuda isti i neizmerno iskren, mene se to ne tiche...

ti mozesh da napishesh i da si princ Charls, ja ti samo kazem shta sam primetila... mnogo si se uziveo, za tvoje zdravlje je bolje da se probudish...

ovo je iz najbolje namere...
pishem ovaj post vec peti put i pokushavam da ga uvijem u mashnicu, ali ne moze...
bojim se da necesh shvatiti...

a sad ako osh, mozesh i sa mnom da se posvadjash bek
i da ne znam po kom mehanizmu, to samo ti znash, da ga okrenesh protiv sebe i stavish me u kontekst ko zna koji...
nema nikakvog skrivenog znachenja, pishe to shto pishe i mislila sam bash tako kao shto pishe bek
Schveca
Schveca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Pon Nov 17, 2008 10:59 pm

Nisam te razumeo iz prve...
Hvala ti,i nemam nameru da bilo šta tvoje izvrćem,samo si mi ostala ne dorečena.
Jbg,kako je tako je,n'o hvala ti u svakom slučaju za dobru nameru. uredu
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Schveca Pon Nov 17, 2008 11:01 pm

ne mislim da sam ostala nedorechena, ali ajd...

pitaj slobodno shta ti nije jasno, mene ne mrzi da odgovorim Wink
Schveca
Schveca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od ka5an Ned Nov 30, 2008 7:36 pm

Mnogo šta mi je jasno,ali po pravilu dodje ~ kasno!
ka5an
ka5an
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 1744
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Poso/dokolice : vrlo!
Raspoloženje : Raspoložen
Datum upisa : 15.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Iskreni put lukavstva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu