XTRAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOMOSEKSUALNOST

5 posters

Ići dole

:deda: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Ned Dec 14, 2008 9:50 pm

HOMOSEKSUALNOST...VECITI TABU ILI STRAH?

Da...razmišljajući, o ovom, nazovi fenomenu, naiđoh na tekst koji bih volela da sami i pročitate i date mišljenje :

"U nekim dnevnim novinama sam nedavno procitao da je skoro na smrt pretucen decko samo zato sto je GAY.Igrom slucaja nasao sam se u vozu dok sam citao te novine,zena koja je sa muzem sedela preko puta mene u kupeu ljubazno me je zamolila da prelista novine,ja ispao jos ljubazniji pa joj dadoh na sta se kasnije pokajah kada cuh njen tih komentar upucen muzu:"Vidi ovo!E,ako su prebili pedera".Doslo mi je u datom momentu da kazem(al' se na srecu ugrizoh za jezik,sto ne cinim bas cesto)-zamisli da je to tvoje dete.Da li bi isto tako reagovala?

Ali pre nego sto nastavim dalje,hajde prvo da razresimo nesto:

PEDER-to je karakterna osobina,a HOMOSEKSUALAC-seksualno opredeljenje.Na zalost,u nasoj zemlji imamo vise pedera nego homoseksualaca.

Zao mi je sto zivim u zemlji koja ma koliko zelela ici u korak sa Evropom nikada nece dalje mrdnuti od govnaljive stale.Za to su velikim delom krive i nase visokoumne politicke vodje koji se nikada nece pozabaviti tim pitanjem jer se uvek nadje nesto "prece".I tako,dok na ulicama prebijaju ljude samo zato sto su GAY-evi,mi se bavimo Hagom u koji nikada nos nece promoliti ni Karadjic ni Mladic,Kosovom koje nikada nece nit' je ikada i bilo nase,nekim ludim popovima koji su krili oruzje po manastirima zdusno pruzajuci podrsku devedesetih Milosevicu a sada strajkom gladju pokusavaju privuci paznju...i tako coveku koji je krio ratne zlocince popustismo samo zato sto je pri punom apetitu malo gladovao(dobro mu je doslo da stese stomacinu)a da kojim slucajem homoseksualci krenu strajkovati gladju ispred skupstine i Kostunica i Tadic bi ih ostavili da pocrkaju.Tako nam i treba.A decu nam i dalje tuku i prebijaju po ulicama,samo zato sto zele voleti nekog istog pola.Da li je to greh?Crkva kaze da jeste.A ja kazem-da u tim istim manastirima ima vise homoseksualaca nego bilo gde drugde.A da zlo bude gore-pedofilija je na prvom mestu medju tim "prepodobnim" svestenicima,tako da prosto vise ni sam ne znam kom svesteniku smem da poljubim ruku(ko zna gde se sve vukla)a kom da okrenem ledja.Ali naravno,tada se uvek zatvaraju oci. Vladika Filaret
I sada onaj isti svestenik koji je nosio oruzje,onaj drugi koji je sa podignutom mantijom jurio decu po sobama...govorice mi kako je homoseksualnost greh.Ma,dajte molim vas.Eh,kad' bi samo zidovi nekih manastira mogli da progovore.Muka mi je vise od tog licemerja.Setite se samo oca Zarka koji je ratnicki predvodio (kao sluga Boziji) razjarenu masu da tuku one koji su bili na GAY paradi.A tek da ne spominjem ove nase lokalne popove koji kada drze opelo jednim okom merkaju praseci but a drugim novcanik ozaloscenih od cije ce debljine zavisiti njihova tarifa.I posle ce mi takvi ljudi govoriti sta je greh.Pa,radije cu se sto puta natrtiti da me karaju u dupe nego sto cu stati u red onih koji se ogresuju o poziv Bozijih sluga.
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Ned Dec 14, 2008 9:52 pm

Da se ne shvatim pogresno-daleko od toga da ja nisam vernik,ali moja vera je u meni,u mom srcu i dusi,jer dzabe je nekome da ide i po deset puta dnevno u crkvu i ljubi ruke svesteniku ukoliko tu veru ne nosi u sebi i ukoliko iskreno ne veruje.A ako malo bolje prelistate Bibliju,Bog nije rekao-"pobijte homoseksualce" vec-"Ljubite bliznjeg svoga kao samog sebe",ali nasi svestenici to cesto prevode kao-"Ljubite bliznjeg svoga kao sebe samo ukoliko nije homic,u tom slucaju bice prognan i proglasem nevernikom".Sreca nasa pa je vreme inkvizicije davno proslo inace bi sada i otac Zare i cika Filaret sa bakljama u rukama isli po Srbiji i vrsili spaljivanje svih "pedera" "propovedajuci pravu veru bez njih".A za razliku od vecine koji sebe nazivaju slugama Bozijim,ja nikada necu svoju veru prodati za veceru.

Na drugom mestu su politicari.U vecini njihovih politickih programa stoji stavka o toleranciji,ne samo kada su homoseksualci u pitanju vec uopsteno,a da privatno misle sasvim drugacije.

Onomad se Toma Nikolic busao u grudi kako nije homofobican a bas bih voleo da vidim njegovu reakciju kada bi ga neko od njih ustipnuo za dupe.Ali posto sam ja u dusi demokrata,jako mi je zanimljiva ona "demokratska homofobija".Voleo bih licno da uhvatim tolerantnog Tadica za dupe pa da vidim tada njegovu reakciju A najsmesnija mi je ona tetka Pajticka kojoj kurac iz ociju viri kadaizadje pred kamere i zavrcka onim dupencetom preko koga je preslo pola Novog Sada.Doticni Bojan Pajtic je zivi primer da se trebate pozabaviti homoseksualizmom,ali na onaj pravi nacin.Takodje mi je jako smesno kada odem na stranacki sastanak i pogledam ljude kojima su puna usta tolerancije prema homoseksualcima a privatno bi rascopali glavu prvom na koga naidju.Oh,a kako samo mogu preskociti taj romanticni trenutak u dzipu jednog naseg narodnog poslanika cija je ruka greskom umesto na menjacu zavrsila na mom kolenu,dok me je vozio kuci nakon lepljenja plahata.

Dajte ljudi,prekinite vise sa foliranjem,dajte ljudima njihova prava,a jedino sto traze to je da budu slobodni,da mogu voleti i biti voljeni a da pri tom ne bivaju prebijani po ulicama,izbacivani sa posla,diskriminisani....Jadna je drzava i narod u kojoj na smrt pretuku coveka samo zato sto je GAY.Zao mi je,ali ja se stidim da zivim u takvoj zemlji.

Jedini primer politicara(ako se tako moze nazvati ta kreatura od coveka)koji je javno izrazio svoju omrzenost prema GAY-evima i otvorenu homofobiju je gradonacelnik Jagodine-svemocni i predobri Palma,koji izjavljuje u javnosti da u Jagodini nema homoseksualaca.Mada,to me i ne cudi da cujem od coveka koji je u istoj toj javnosti preko medija izjavio kako je bio mali dok su Betoven(1770-1827) i Sopen(1810-1849) bili zivi.Ko zna,mozda je covek u tom slucaju bio mali i kada su se pojavili homoseksualci u Jagodini ili bilo gde drugde.Sreca pa ga voditeljka nije pitala,da li uopste zna ko su Betoven i Sopen jer bi njegov odgovor tada verovatno bio-da se radi o estradnim umetnicima koji su kada je on bio mali harali nasom estradom.A sa druge strane,dobro je sto i Betoven i Sopen odavno pomrli da ne bi sada docekali da ih Palma dovlaci na gradski trg u Jagodinu da "sviraju i pevaju",ALI...samo kao prateci vokali Ceci Raznatovic.
Odlucio sam zato da ucinim "gospodinu" Palmi i evo-sa ovog mesta,javno se nudim da ga upoznam sa par homoseksualaca iz Jagodine koje ja poznajem.Znaci,"gospodine" Palma,kada god pozelite,javite mi se i vrlo rado cu Vas uputiti u homoseksualnost Vaseg grada,posto vidim da ste Vi prilicno neobavesteni.

A kada sam vec kod neobavestenosti,postoji jedna osoba koju sam ovde namerno preskocio jer je Sizifov posao usadjivati tako nesto u glavu coveku koji verovatno nije ni obavesten da homoseksualnost postoji u Srbiji,a sa druge strane-jos uvek nisam upoznao toliko perverznu osobu koja bi uhvatila za dupe Kostunicu.To vec prevazilazi sve oblike perverzije.


Zivimo u zemlji u kojoj je normalno da najveci kriminalac i mafijasica bude ujedno i nasa najveca estradna zvezda,gde je normalno da ministar isutira novinara,poslanik u skupstini izvadi pistolj,onaj seljak sa vrske cuke naguzi svoju kozu Milku a otac siluje sestogodisnju kcerku...ALI je zato krajnje nenormalno voleti i biti voljen ukoliko ste istog pola.Cini mi se da bi se pre oprostilo silovatelju svoje kcerke nego decku/devojci koji zeli voleti drugog decka/devojku.I upravo zbog te nase kolektivne zatucanosti tim ljudima unistavamo zivote i tako ce biti sve dok se neko ozbiljno ne pozabavi tim pitanjem,a kako je krenulo-bice to na svetoga Zivka,uzimajuci u obzir zainteresovanost nasih politicara da se pozabave tom temom.Sve do tada,nasu mladez koja su eto "zabranjenih sklonosti" ce prebijati na ulicama,razvaljivati im klubove,izbacivati sa posla,diskriminisati...i proci ce naravno nekaznjeno jer GAY osoba to nema kome prijaviti osim trpeti,skrivati se i celog zivota ziveti u strahu.Da ode u policiju i prijavi nasilje-u najboljem slucaju bi ga ismejavali a u najgorem(s' obzirom kakva je nasa policija i sa kojim ministrom na celu)pridruzili bi se prebijanju....A cak ukoliko bi se i nasao nekim cudom neko ko bi vas i saslusao u policiji-taj slucaj bi zavrsio u nekoj od vec prepunih fijoka skupljajuci prasinu sa ostalima jer pobogu-jes' policija nema preca posla nego da juri nekog ko je isprebijao na smrt "obicnog pedera".Uostalom,imali smo prilike to videti na prosloj GAY paradi koliko ih je policija stitila...tj.na pokusaju da u Beogradu bude odrzano nesto sto je sasvim normalno u svetu.

I da rezimiram na kraju: Homoseksualnost NIJE bolest,a homofobija-jeste!

Ako deset lekara,doktora nauka potvrde da to nije bolest a tri nepismene babe govore da jeste-koga treba slusati?na zalost,ovo je ipak Srbija u kojoj nepismene babe uvek znaju bolje od lekara.

Nadam se da ce se jednog dana(zelim da verujem,mada je to jako tesko-u skorije vreme)to promeniti,jer u suprotnom ni ja ni toliko njih necemo vise zeleti da trosimo svoj zivot i svoju mladost u ovakvoj zemlji,cekajuci Kostunicu i slicne njemu da nam odbrojavaju sitan kusur."

Autor radee
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od faraon Pon Dec 15, 2008 12:04 am

...homosexualnost muska ili zenska je normalna pojava i desava se ,-drugima...

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Pon Dec 15, 2008 1:24 am

Da, i ja sam mišljenja da je homoseksualnost, normalna pojava, i da je netreba rasistički osuđivati, jednostavno to su normalni ljudi, koji se malo razlikuju od ostalih
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od faraon Pon Dec 15, 2008 2:08 am

...sta su mi zene sve radile , po-nekad sam u bijesu pozalio sto nijesam sa Lezbosa ,- ja jesam lezbejka jer volim zene !

P.S.
Faraonn je iskren samo kad su zene u pitanju tj. zao mu je sto ih sve ne moze pod svoja krila staviti ....

...i , zali- cu !!!

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Pon Dec 15, 2008 7:05 pm

Ihhhhh, lepo od tebe, samo , polako sa ženama...one vole nežnost...
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Ana Uto Dec 16, 2008 1:50 am

Naravno da nemam ništa protiv ljudi koji poseduju ovakvu vrstu "opredeljenosti", ali smatram da je to nešto što nema svoju prirodno-zdravu osnovu...
Ana
Ana
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 143
Lokacija : Zemlja Čuda
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Uto Dec 16, 2008 2:06 am

Možda...ali, čovek u životu uvek dobije ono što traži, pa tako je i sa homoseksualnošću, to je njihov stav, opredeljenje, i oni, kao i svi mi u ostalom snosimo odgovornost za svoje postupke
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od faraon Sre Dec 17, 2008 2:07 am

...odgovornost ne postoji, postoji samo nadjeni mir tj ostvarenost ili ,-lutanje.
Covjekov odnos i ucestvovanje u emotivnim saobracajima nema nista sa karakterom jer su to momenti kao kad se spava...budjenje donosi stvarnost i snalazenje u ljudskoj Prasumi...

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Sre Dec 17, 2008 7:12 pm

Ali, ipak svesnost da znamo šta radimo, nemožemo osporiti, jer svakako ne radimo neke stvari u ne znanju ili delirijumu, pa da je svesnost potisnuta...
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od faraon Pon Dec 22, 2008 2:34 am

...zene su su bica koje mogu sve i to , sve na nacin cistote i visine...postujem sve sto zene urade ali ako nije iz posesije i agresije !

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Ned Jan 18, 2009 7:14 pm

faraon ::...zene su su bica koje mogu sve i to , sve na nacin cistote i visine...postujem sve sto zene urade ali ako nije iz posesije i agresije !

Naravno...
Možda i žene nisu svesne toga, ali jesi u pravu
Misliš li da su, žene sklonije, i to svesno homoseksualnosti???
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Sky Seeker Pon Mar 02, 2009 6:29 pm

Što se tiče tih "seksualno bunjenih", sve mogu da razumem osim jednog - da prave parade.
Šta time hoće da kažu?

Ako vidiš pedera
ti mu se naguzi
a ako pretera
ti ga malo suzi...


E, trt!
Al' da ne lajem više...
Smile

Sky Seeker

Broj poruka : 15
Datum upisa : 27.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Uto Mar 03, 2009 6:26 pm

hahahah, pa bore se ljudi za svoja prava drunken
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od zamisljena Uto Mar 03, 2009 11:42 pm

Mozda bi trebalo ipak pitati,dali je neko imao prijatelja opredjeljenog kao homoseksualac.Ako nije,kako onda razumjeti tako nesto nije za osudu,a ni za opravdanje...suvise je kompleksno,no moje je misljenje da priroda tu vrsi presudan uticaj...takoreci hemija vise nego htjenje licnosti da se prikloni istom polu...Imala sam priliku da razgovaram s tim ljudima,i zakljucak je kompleksan i cini mi se da je presudno bilo "prvo seksualno iskustvo",naravno u njihovom slucaju sa istim polom,kako se to desilo,zasto se desilo,zasto nemaju snage ili volje da se tome odupru,da se toga odreknu,i kad se odreknu,prosto se vraća...i njihova zelja da se to promjeni,priblizni osjecaji koje su dozivljavali u takozvanim "vezama sa suprotnim polom"...kidanje izmedju zelje i obaveza,zelje i ne zelje,bezbroj pitanja...cega se odricu,sta to njima znaci...bezbroj pitanja i odgovora...Slusala sam te price, i sa muske i sa zenske strane,postavljala pitanja i podpitanja...Ishodi takoreci tog problema,tj kako oni kazu,ljubavi...zenska strana je odlucila da se uda...za svestenika(slucajno),muska strana mislim da je otputovala u zemlje te ljubavne legalizacije...a ja se pitam...jos uvijek se pitam dali osudjujem ili opravdavam...No smatram to ne vaznim...Samo sam zeljela reci,da je mozda malo drugaciji osjecaj ako smo imali prijatelje koji su nam se povjerili u odredjenom trenutku,... i kad shvatimo i vidimo da to nije samo "bolesna masta ili hir ili svjesna opredljenost osobe kojoj se to desi,desava...nego da to treba pogledati i iz ugla "hemije,viska hormona na koje nisu mogli svjesno uticati,nepostojanost te klackalice na kojoj mi takoreci realno vagamo sta je dobro sta nije,sta je za osudu a sta nije,...
zamisljena
zamisljena
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 49
Datum upisa : 10.11.2008

http://poetryreach.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Admin Sre Mar 04, 2009 1:49 am

Zamišljena, slažem se sa tobom, Skaj i ja smo se malko našalili.
Kažem, da verujem da znam kako im je i kako je poznavati osobe homoseksualnog opredeljenja, ne mogu u potpunosti znati kako im je, ali mogu predpostaviti. Mislim da je sasvim u redu imati svoje, kako ga zovu - seksualno opredeljenje, i prvo u tim ljudima gledati ljude - osobe, a ne nekoga ko je devijantne seksualnosti.
Ali, kao i kod svih ljudi, i mežu njima ima ljudi koji se ponašaju ovako, ili onako-znači akt, delo nije u redu, ane to što jesu. Masa ljudi je iz ovog ili onog razloga kivna na njih, što je meni nepojmljivo, te mislim da im baš nije neophodno sipati ulje na vatru, i izazivati. Mislim da se mirnim utem, još uvek može rešiti mnoge stvari Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od zamisljena Sre Mar 04, 2009 7:39 pm

da,shavatam šta želiš da kažeš,naravno uredu
zamisljena
zamisljena
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 512
Godina : 49
Datum upisa : 10.11.2008

http://poetryreach.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: HOMOSEKSUALNOST

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu