XTRAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cime vas zene najvise nerviraju?

4 posters

Ići dole

Šta od ovog najteže podnosite kod žena?

Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_lcap0%Cime vas zene najvise nerviraju? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 0
 
 

:deda: Cime vas zene najvise nerviraju?

Počalji od Admin Uto Nov 25, 2008 12:04 am

Bilo šta da je to, što žene namerno ili nenamerno rade, slobodno nam recite, možda nešto i naučimo... Shocked















Admin
Admin
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 5380
Godina : 49
Datum upisa : 08.10.2008

http://xtratvision.forumxpress.net

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Cime vas zene najvise nerviraju?

Počalji od Atahualpa Ned Maj 24, 2009 11:13 pm

Nece da nam kazu.
Bice da ih ne nerviramo migg

Mislim da ih nervira kad se takmicimo sa njima. Sto je i prirodno, jer je nezenstveno.
Nervira ih i kada ocekujemo da nam citaju misli. A i tu su u pravu.
Nervira ih kada pokusavamo da ih menjamo, a to i mene nervira kod zena.
Nervira ih sto smo nekada za njih bile stalno doterane i raspolozene, a sada smo zapustene i nervozne. Ono prvo mi ne treba da radimo, a ovo drugo nek se potrude da sprece.

nail
Atahualpa
Atahualpa

Muški
Broj poruka : 33
Godina : 54
Lokacija : kojekude
Poso/dokolice : dream catcher
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Cime vas zene najvise nerviraju?

Počalji od Funky Angel Pon Maj 25, 2009 2:53 pm

"Koliko ljudi, toliko ćudi" Mada, mislim da ih pokušaj da ih promenimo i naša zarozanost, najviše nerviraju, ili se varam?
Funky Angel
Funky Angel
Admin
Admin

Broj poruka : 2830
Datum upisa : 20.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Cime vas zene najvise nerviraju?

Počalji od faraon Sre Jul 01, 2009 2:58 pm

...zelim da postoji Zena koja hoda i gleda na sebe spolja...na sebe izaslu iz sebe ...ja je sretem i pokusavam da i mene u svoj svijet uvrsti a ostalo meni je na red...
...ako se to desi , necu zaliti sto toliko je vremena proslo od naseg stalnog moguceg sretanja , a ako se to i ne dogodi ...zalicu se visim Organima da i njih iste muke nadju !!!

faraon
moderator
moderator

Broj poruka : 159
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

:deda: Re: Cime vas zene najvise nerviraju?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu